


Доброго дня, шановні відвідувачі сайту!
Запрошуємо поринути в атмосферу шкільного життя і разом із моїми учнями упродовж їх навчання в гімназії, зазирнути в світ науки, зробити все для того, щоб шкільні роки плинули з приємними спогадами про цікаві подорожі, шкільні свята та незабутні миті нових відкриттів.
Буду рада поділитися з педагогами, батьками та учнями результатами моєї роботи та сподіваюсь, що кожен знайде на сторінках сайту корисну для себе інформацію.
Якщо у вас дитина школяр-підліток. На замітку батькам поради фахівця
Виховання дитини - це не простий процес. Погляди батьків на виховання дитини змінюються з покоління в покоління. Важливим періодом у житті дитини є перехідний вік. Цей період завдає труднощів не тільки батькам, але й підліткам. За допомогою порад, наданих нижче, можна пом'якшити проходження цього вікового періоду.
1. Будьте для вашої дитини не тільки батьком, а й другом. Під час виховання дитина повиненна зрозуміти, що ви її любите, дбаєте про неї, і будете робити так завжди. Вона повинна зрозуміти, що ви в будь-яку хвилину, зможете прийти на. Ось це найкращий порада про виховання дитини.
2. Як батькові слід знати всі секрети вашої дитини, хоча іноді ви повинні давати їй власний простір, ви повинні довіряти їй. І тоді ваша дитина буде звертатися за порадою до вас.
3. Ніколи не намагайтеся нав'язуватися вашій дитині самі. Розповідаючи йому про те, як потрібно себе вести, вислухайте спочатку її точку зору, обговоріть рішення, знайдіть правильне і зробіть вибір.
4. Надаючи дитині особистий простір, ви повинні знати, які місця вона відвідує, що вживає, з ким проводить час, про її оточення.
5. Часто в підлітковому віці хлопці намагаються наслідувати своїх батьків. Здійснюйте тільки ті вчинки, щоб син, подивившись на вас, міг взяти з вас приклад, це також дуже важливо.
6. Не відмовляйтесь від допомоги педагогів або психологів, якщо дитинане піддається вашому контролю, бо це може привести до трагічних наслідків. Педагоги виділять ті проблеми, до яких батькам варто придивитися.
7. Крім цього, на психологію дитини часто впливає інтернет або гаджети. З одного боку інтернет дає можливість здобути додаткові знання, а з іншого, діти часто сидять в соціальних мережах, вони мало спілкуються з однолітками на вулиці. Дітям необхідні розваги, спортивні ігри, і прогулянки, що необхідно для здоров’я дитини.
Значеня школи у вихованні дітей.
Вельми часто значення школи у вихованні дитини перебільшується, з'являється потреба роботи з батьком і матір'ю, які не можуть впоратися з вихованням дитини, або просто не приділяють належної уваги своїй дитині, звалюючи всю відповідальність на вчителя. Крім цього, дуже важливо виділяти роль учителя, щоб він міг налагоджувати взаємини в класі, що стане не тільки підвищить зацікавленість дітей до навчання, але і сприятиме їх гарному психологічному самовідчуттю. Процес навчання дуже довгий і вимагає від батьків і педагога великого терпіння і самовіддачі. Ще дитина повинна знати, що таке толерантність, і як потрібно спілкуватися з навколишнім світом.
